Jestem tu by dokonać rzeczy pięknych i rozpoznawalnych.Nazywam sięPatrycja Borowicz

Nazywam się
Patrycja Borowicz


Zajmuję się profesjonalnym makijażem. Od zawsze interesowałam się wizażem i jego ewolucja na przestrzeni lat. Makijaż jest moją pasją która stała się pracą. Skończyłam profesjonalny kurs wizażu zawodowego, a także szkoliłam się u takich gwiazd makijażu jak Magdalena Pieczonka i Dorota Galińska Dzięki profesjonalnym markom na których pracuje cenionym wśród wizażystów na całym świecie, takim jak Mac, Kryolan, Make Up For Ever, Estee Lauder, Marc Jacobs , Clarins , Too Faced twój makijaż przetrwa całą noc.
Make Up

Efekty mojej dotychczasowej pracy znajdują się we wciąż powiększającym się portfolio. W przypadku makijażu próbnego i ślubnego, proszę o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji terminu.

 

Są takie dni kiedy zależy nam na perfekcyjnym makijażu i idealnym wyglądzie. Może być to wymarzony ślub, Sylwester, długo wyczekiwana randka...

Makijaż taki powinien być trwały, ale jednocześnie nie obciążający skóry i nie robiący wrażenia "maski". Powinien podkreślać wszystkie atuty urody, dyskretnie zamaskować niedoskonałości oraz być dostosowany do wieku i okazji. Zapraszam więc na idealnie dobrany i wykonany makijaż ślubny lub makijaż okolicznościowy!!!